

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
2-2314822-0
ASP-134604-04
15210122601000
02529010401
SQT-112-02-F-S
ER8-10S-0.8SV-5H
FLE-107-01-G-DV-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00