

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Copper |
61001021821
SFML-120-T2-S-D
SSM-103-S-SV
FHP-02-01-T-S
M80-8501242
SQW-122-01-L-D-VS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00