

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
EPY.00.250.NTN
803-87-024-10-012101
ERF5-030-01-L-D-RA-TR
61302425721
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00