

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | AMPMODU HV100 |
| Contact Material | Bronze |
FLHR6P008A0
CLM-112-02-F-D
FLHP6P008A0
SQW-102-01-L-D
ESQ-105-34-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00