

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 230 V |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
CLP-110-02-G-D-P-TR
QSE-020-01-F-D-A
ESQ-113-33-G-D
SSW-120-01-S-S
SSW-118-01-T-S
ESQ-106-14-G-S
SSW-110-02-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00