

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
SSA-122-S-G
SSW-105-02-G-T-RA
SSQ-108-04-G-D
IPS1-111-01-S-D
M80-8400345
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00