

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 700mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | FX22 |
| Contact Material | Copper |
ESQ-117-12-G-D
ESQ-107-23-T-D
FLE-115-01-G-DV
M22-6361242
CLP-110-02-F-D-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00