

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 333 V |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| Contact Material | Gold |
SSW-108-03-T-S
CLP-112-02-F-D-BE
FLHR6P008C0
610124249221
SSQ-104-02-T-D
M80-8501445
SLW-108-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00