

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | WR-PHD |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Series Number | 613032 |
SQT-108-01-F-D
M20-6113245
HDASE011YD-000LF
ESQ-110-24-T-D
61000621821
G88MP241028CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00