

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | KK 254 |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 4455 |
690367292076
SSQ-106-03-F-S
FLHR6P008C0
FX8-60S-SV(21)
SSQ-116-03-F-S
UMPT-02-01.5-G-VT-SM-WT
ASP-153860-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00