

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P4S |
| Contact Material | Copper |
1MM-R-D20-VS-00-H-TRP
SSM-104-L-DV-K-TR
ESQ-118-14-G-D
SSA-106-S-G
FX6-80S-0.8SV2(71)
02529000004
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00