

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
M22-6360842
SMM-107-02-L-D
HCSD-08-01-N
BCS-114-L-D-TE
SSQ-109-03-T-S
ASP-184330-01
M80-4001042
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00