

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
QSH-060-01-L-D-A-K-TR
FLE-120-01-G-DV-A
91601-312LF
SSQ-104-01-G-S
ESQ-119-24-T-D
SFM-110-02-S-D-A-P
SSA-108-W-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00