

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-150-03-G-S
2-2314822-0
AW 127-20/Z-T
61000513321
SQT-130-01-F-D
ESQ-105-24-L-D
8925E-040-179-F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00