

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V , 650 V |
| Series | AMPMODU |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Series Number | 1-2314926 |
621110284621
SSW-108-22-G-D-VS
02529000004
ASP-153860-01
ASP-65067-01
SLW-114-01-G-S
M80-4101442
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00