

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | AMPMODU HV100 |
| Contact Material | Bronze |
154720 / 154720-E
FLHR2C008C0
SQT-114-01-L-D-RA
61302025721
CLT-110-02-L-D-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00