

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
CLT-110-02-F-D-A-K-TR
SSW-106-02-G-D-RA
61002413321
M22-7130942
SSW-106-22-F-D-VS-K
SSM-106-S-SV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00