

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 803 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ESQ-112-23-G-S
SS-130-T-2-N
BCS-107-L-D-TE
ERF8-060-05.0-L-DV-K-TR-1
354071 / 354071-E
613008216921
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00