

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
FLHT6P008A0
SSW-114-01-T-S
SSM-119-L-DV
SQT-114-01-F-D
ASP-134488-02
1MM-R-D03-VS-00-F-TRP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00