

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
SQW-120-01-L-D-VS-A
MMS-102-01-L-SV
61300425721
ESQ-110-14-T-D
BCS-110-L-D-DE
5-5179009-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00