

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 300mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | DF17 |
| Contact Material | Copper |
621120284621
SSW-118-01-T-D
SSW-111-02-G-S-RA
SSW-104-02-T-D-RA
SFM-140-L2-S-D-LC
M22-7140642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00