

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.35mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 0.6mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | S35 |
| Contact Material | Copper |
M80-5401222
216700-0209
SSM-106-S-SV
FHP-08-01-T-S
TLE-112-01-G-DV-A
FLHR4P008A0
SQT-135-01-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00