

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 230 V |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
SDL-105-G-19
CES-130-01-T-S
M22-7140742
SSW-122-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00