

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 76 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 3mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | MULTILOCK 040/070 |
| For Use With | Wire-to-Board Connector |
| Body Orientation | Right Angle |
| Length | 132.1mm |
| Width | 21.9mm |
| Housing Material | PBT |
DF51-10DEP-2C
F32FSS-05V-KX
F32FSS-01V-KX
TST03PA00 / 192923-5920
IPD1-06-D-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00