

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 10.16mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | Dynamic 5000 |
| For Use With | Tab Housing |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 57mm |
| Width | 47mm |
| Housing Material | Polyester |
M20-1071200
F32MSP-04V-KY
105308-1214
TST36PA00 / 192923-5960
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00