

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 4 |
| Pitch | 4.19mm |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | AMP Miniature Rectangular |
| Length | 21.34mm |
| Width | 25.53mm |
| Housing Material | Nylon |
662024113322
F32FSS-04V-KX
665010113322
1-2316102-6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00