

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Pitch | 1mm |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | DH |
| For Use With | Small Interface Connector |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 36mm |
| Width | 39mm |
| Housing Material | PC |
171692-0204
M20-1071200
4320-01069-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00