

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| For Use With | .100 AMPMODU Header, Housing and Contact |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 30.48mm |
| Width | 15.24mm |
| Housing Material | Nylon |
2-1827864-6
F32MSP-01V-KX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00