

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 10mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | Mini-Fit Sr |
| For Use With | 42815 Female Terminal, 43980 TPA Clip |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 45.7mm |
| Width | 34.4mm |
| Housing Material | PET |
DF1B-16DEP-2.5RC
08R-JWPF-VSLE-D
211PL069S0049
TFR02PA10 / 121587-0010
5-2394520-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00