

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| For Use With | Centerline Double-Row Connector |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 2.18in |
| Width | 0.285in |
| Housing Material | Thermoplastic |
F32MSF-03V-KX
IPD1-09-D-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00