

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| For Use With | Centerline Double-Row Connector |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 35.05mm |
| Width | 7.23mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
1-1747819-3
DF62B-7EP-2.2C
662003013322
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00