

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | AMPMODU MTE |
| For Use With | AMPMODU MTE Series Pin Contact |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 35.4mm |
| Width | 0.95in |
| Housing Material | Thermoplastic |
200456-1214
503149-3200
662024113322
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00