

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 3.6mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | Squba 3.6 |
| For Use With | 207777 Squba 3.6 Crimp Terminal |
| Length | 24.84mm |
| Width | 29mm |
| Housing Material | Nylon |
DF1B-8DP-2.5DSA(01)
200456-1213
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00