

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| For Use With | Mod 1/2 Wire to Board Standard Pressure Contact |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 10.16mm |
| Width | 7.6mm |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced PET |
03R-WPJV-1-SMM (NN).
10159549-132KALF
2-1827864-4
5-2394520-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00