

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| For Use With | Centerline Single-Row Connector |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 20.45mm |
| Width | 3.56mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
ISDF-10-D-M
2-1827864-3
F32MSF-02V-KX
TST06PF00 / 192990-0980
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00