

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Series | AMPMODU |
| For Use With | PCB Connector |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 17.8mm |
| Width | 6.8mm |
| Housing Material | PBT |
5-2394521-1
IPBD-05-S-K
DF51-22DEP-2C
DF62B-24EP-2.2C
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00