

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 3.81mm |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | Dynamic 3000 |
| For Use With | Wire-to-Board Connector |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 47mm |
| Width | 17.78mm |
| Housing Material | PET |
J21SPM-04V-KX
08R-JWPF-VSLE-D
DF60-3EP-10.16C
J21DF-08V-KX-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00