

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | AMP-CT |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 33.4mm |
| Width | 6.8mm |
| Housing Material | Nylon |
90311-008LF
214770-0510
M80-8801298
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00