

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 3.6mm |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | Squba 3.6 |
| For Use With | 207776 Squba 3.6 Crimp Terminal |
| Length | 18.9mm |
| Width | 41.7mm |
| Housing Material | Nylon |
170001-0104
F32FSS-03V-KY
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00