

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | AMPMODU MOD IV |
| For Use With | Centerline Double-Row Connector |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 17.27mm |
| Width | 8.81mm |
| Housing Material | Thermoplastic |
ISDF-03-D-M
1-1718333-1
662007013322
DF62W-6EP-2.2C
662004113322
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00