

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.2mm |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | Mini-Fit |
| For Use With | 5558, 30490 Male Terminals, 46012 Mini-Fit Plus Crimp Terminals |
| Length | 40.2mm |
| Width | 23.9mm |
| Housing Material | Nylon |
IPD1-02-S-K
B03014A0938
662014113322
213719-2041
IPD1-05-D-K-M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00