

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.2mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Series | Mini-Fit BMI |
| For Use With | Mini-Fit BMI Receptacle |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 44.4mm |
| Width | 17.3mm |
| Housing Material | Nylon |
TST03PF00 / 192990-0960
F32FSS-02V-KY
171692-0212
1-1903131-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00