

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | DF51 |
| For Use With | DF51 Series Connectors |
| Length | 32.4mm |
| Width | 15.15mm |
| Housing Material | PBT |
DF62W-4S-2.2C
645010113322
DF60A-5S-10.16C
662003013322
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00