

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | DF11 |
| For Use With | DF11 Series Connectors |
| Length | 18mm |
| Width | 6.5mm |
| Housing Material | Polyamide |
5-2394520-1
M20-1071200
66202021822
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00