

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.2mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | Mini-Fit |
| For Use With | 45750 Mini-Fit Plus HCS Crimp Terminals, 5556 Mini-Fit Female Crimp Terminals |
| Length | 51.6mm |
| Width | 19.6mm |
| Housing Material | Polyamide |
ISD2-05-D-M
1-2316102-5
J21DF-06V-KY-L
2-1903130-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00