

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Series | SL |
| For Use With | 70058, 71851 |
| Body Orientation | Straight |
| Length | 7.59mm |
| Width | 15.24mm |
| Housing Material | Glass-Filled PET |
1-1318114-9
F32FSS-02V-KY
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00