

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole Format | 2 |
| Series | TeePlug |
| Gender | Female |
| Number of Ways | 1 |
| Plug/Socket | Socket |
| Colour | Black |
| Type | Tee Socket |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 400 V |
| IP Rating | IP68 |
| Contact Plating | Silver |
| Diameter | 14mm |
| Contact Material | Brass |
| Termination Method | Screw |
97.052.5053.1
93.831.4253.0
92.232.3003.2
2091-1102/002-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00