

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole Format | 3 |
| Series | GST18I3 |
| Gender | Female to Male |
| Plug/Socket | Plug, Socket |
| Colour | Black |
| Type | Cable Assembly |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 250 V |
| IP Rating | IP20 |
| Wire Size | 1.5 mm² |
| Cable Length | 4m |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Tin |
| Termination Method | Crimp |
93.831.4253.0
92.032.3358.1
91.942.3053.0
46.050.0153.1
93.732.3353.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00