

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole Format | 5 |
| Series | RST20i5 |
| Gender | Male |
| Number of Ways | 1 |
| Plug/Socket | Plug |
| Colour | Blue |
| Type | Connector |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Current Rating | 20A |
| Voltage Rating | 250 V |
| IP Rating | IP66, IP68, IP69 |
| Diameter | 35mm |
| Contact Material | CuZn |
| Termination Method | Screw |
92.030.3053.0
41.031.4043.9
2231-304/026-000
92.232.1003.2
41.022.3043.1
99.400.5802.2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00