

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole Format | 3 |
| Series | GST18i3 |
| Gender | Male to Female |
| Plug/Socket | Plug, Socket |
| Colour | White |
| Type | Cable Assembly |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 250 V |
| IP Rating | IP40 |
| Wire Size | 1.5 mm² |
| Cable Length | 1m |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
41.032.4043.9
93.832.4353.0
96.032.4053.1
231-618/018-000
93.831.4353.0
92.232.6060.2
231-2304/037-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00